Telefon: +420 731 280 577 | Email: info@kovero.cz

O nás

O nás

Pár slov o firmě KOVERO.EU s. r. o.

Naše firma, KOVERO.EU s. r. o., se zaměřuje na kovovýrobu a svařování. Nejsme velká společnost, spíše menší firma. Začínali jsme tak, že jsme převzali výrobu od společnosti Danreta Inv., pro kterou jsme dříve pracovali a která končí se zakázkovou kovovýrobou. Dříve jsme se vlastní výrobě věnovali ve volném čase, třeba po návratu z práce, hlavně proto, že nás bavila. Byla naším koníčkem, dá se říct. Pracovali jsme v okruhu našich známých, sice v menší míře, ale zato poctivě a s požitkem.

Nakonec jsme se rozhodli, vzhledem ke vzrůstajícímu počtu zakázek, založit firmu a věnovat se kovovýrobě na plný úvazek. Ptáte se, kdo tvoří naše zákazníky? Jsou to především samostatné koncové osoby, které potřebují třeba bránu nebo zábradlí. Dále jsou to společnosti, které potřebují něco svařit nebo vyrobit. A konečně nebráníme se ani spolupráci se společnostmi, které podnikají ve stejném oboru, pokud mají o kooperaci s námi skutečně zájem. Našimi zákazníky tedy můžete být klidně i vy.

Co je naší předností? Osobně bychom řekli, že je to individuální přístup k zákazníkům. Než zakázku přijmeme, dopředu ji s vámi zkonzultujeme a na základě vašich požadavků vám navrhneme pevnou cenu (která se nadále nebude měnit, dohodnuté sumy nikdy nepřekračujeme). Pokud vás zajímají orientační ceny, nahlédněte do našeho ceníku. Kromě kovovýroby a svařování jsme schopní zajistit i další služby, pokud byste si to přáli. Práci se snažíme dělat maximálně poctivě, držíme se daných termínů a za všech okolností hledáme kompromis mezi cenou, kvalitou a časem. Naším cílem je vaše spokojenost, tak, jako tomu v poctivém řemesle má být.