Telefon: +420 731 280 577 | Email: info@kovero.cz

Naše služby

Co všechno vám můžeme nabídnout? Spektrum našich služeb je široké a zahrnuje za všech okolností práci s kovem. Věnujeme se především stavebnímu zámečnictví, výrobě svařenců a ocelových konstrukcí, ale nebráníme se po domluvě ani kovovýrobě na zakázku. Preferujeme dlouhodobou spolupráci s firmami, máme kapacitu pro sériovou výrobu kovových dílů a konstrukcí. V případě jednotlivce jsme ochotní s vámi zakázku zkonzultovat a individuálně doladit její detaily.

Stavební zámečnictví

Dlouhodobě se věnujeme výrobě kovových konstrukcí a výrobků, které najdou využití ve stavebnictví. Jedná se o ploty, brány, schodiště nebo zábradlí. Kromě samotné výroby můžeme zajistit i povrchovou úpravu, řezání nebo dodat technickou dokumentaci.

Výroba svařenců

Svým zákazníkům nabízíme výrobu svařenců pro nejrůznější využití. Svařence jsou vyráběny podle výkresové dokumentace dodané zákazníkem. Svařování je prováděno ručně svařovacími agregáty EWM.

Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce navrhneme, vyrobíme a dodáme na míru vašim požadavkům. Zajistit můžeme i doplňkové služby, jako je povrchová úprava nebo řezání, dodat vám můžeme i technickou dokumentaci.